Video's

zondag 24 mei 2026 Bekijk volledige aflevering

Best Luxury Properties

Suze bezocht afgelopen februari Guy Penders en Kristel Lako op hun nieuwe kantoor in Dubai. Best Luxury Properties biedt exclusieve woningen aan in Dubai. De geografische ligging, de wet- en regelgeving en het tax-regime maken het land ook voor buitenlandse investeerders interessant.

Update situatie Dubai
“De huidige situatie is rustig, stabiel en veilig. Enkel toerisme loopt terug, ook vanwege de zomer. Veel hotels starten nu met renovaties voor het laagseizoen. De markt is stabiel, op bestaand vastgoed zijn de prijzen wat gedaald. omdat veel mensen op zoek zijn naar “dealtjes”. De ontwikkelaars zijn op het gebied van nieuwbouw ontwikkeling wat flexibeler met betaalplannen en voorwaarden. Maar er is al aangekondigd dat de huidige situatie de prijs van staal en beton behoorlijk heeft doen stijgen. Dus de projecten die na de zomer worden gelanceerd zullen weer duurder zijn. Voor investeerders blijft het principe hetzelfde: kijk naar de lange termijn op basis van 5 - 10 jaar en niet naar de paniek van het moment.”

Het bedrijf van Guy Penders en zijn team helpt al 20 jaar investeerders met vermogen opbouwen in Dubai. Best Luxury Properties houdt dikwijls informatiedagen in Nederland en België, zoals op: zondag 24 mei op de Soudal Open in Antwerpen, bij de Rinkven International Golfclub en in het weekend van 5 tot en met 7 juni bij de Hassant Elegance Rally.